MPWiK podczas Festynu Rodzinnego „U Alberta”

slide

W minioną niedzielę na placu przed kościołem Parafii rzymskokatolickiej pw. św. Brata Alberta odbył się festyn rodzinny połączony ze zbiórką datków na wyjazdy wakacyjne dla dzieci ze Skarżyska-Kamiennej. Na przybyłych gości czekało mnóstwo atrakcji.

Najmłodsi mogli skorzystać min. z dmuchańców, trampolin i kul wodnych, a dla nieco starszych przygotowano występy zespołu tańca oraz wokalistów prezentujących największe polskie przeboje.

Wśród atrakcji nie zabrakło również namiotów Skarżyskich Wodociągów oraz Doktora H2O z  Kołem Fortuny. Pogoda dopisywała, więc do kręcenia kołem ustawiały się długie kolejki chętnych, żeby odpowiedzieć na zagadki i pytania o wodzie i zdobyć nasze wodociągowe upominki. Nasza nowa atrakcja – wielki banki wodne cieszyły się powodzeniem i zachęcały do wspólnej zabawy z Doktorem. Na spragnionych czekał także saturator, gdzie można było liczyć na kubek pysznej wody sodowej  z sokiem lub bez. Wodociągi również włączyły się do zbiórki funduszy na kolonie dla najmłodszych, a uczestnicy imprezy bardzo chętnie wspierali ten szczytny cel.

Zwieńczeniem festynu był występ Ryszarda Rynkowskiego, który przyciągnął tłummy mieszkańców z całego miasta.

Było nam niezmiernie miło uczestniczyć w Festynie i dziękujemy  wszystkim uczestnikom za przybycie i hojne wsparcie akcji przygotowanej przez Stowarzyszenie „Bądź dobry jak chleb” działające przy parafii Świętego Brata Alberta w Skarżysku-Kamiennej.

u-alberta-001 u-alberta-002 u-alberta-003 u-alberta-004 u-alberta-005 u-alberta-006 u-alberta-007 u-alberta-008 u-alberta-009 u-alberta-010 u-alberta-011 u-alberta-012 u-alberta-013 u-alberta-014 u-alberta-015 u-alberta-016 u-alberta-017 u-alberta-018 u-alberta-019 u-alberta-020