Głośno, kolorowo i bardzo wesoło!

W niedzielne popołudnie, 7 sierpnia,  na placu przy klasztorku na osiedlu Dolna Kamienna odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Kultura w plenerze”.

Na najmłodszych czekały dmuchańce – wielka zjeżdżalnia i kosmiczny zamek do skakania,, wodny paintball, gigantyczna kula Zorba  oraz zabawy z lubianym doktorem H2O . W godzinach wieczornych  goście obejrzeli projekcję filmu oraz wspólnie biesiadowali przy ognisku.

Na stoisku Wodociągów były prawdziwe tłumy! Koło Fortuny, w którym po odpowiedzeniu na pytanie związane z wodą, można było zdobyć fantastyczne nagrody – kręciło się prawie cały czas! Doktor pozował do zdjęć, rozdawał ważne i potrzebne kodeksy zachowania nad wodą oraz uścisnął setki małych rączek, witając się z naszymi gośćmi. Pogoda dopisała i woda z cytryną i miętą, która dostępna była dla wszystkich w naszym namiocie, cieszyła się ogromnym powodzeniem. To ważne, bo – jak niejednokrotnie podkreślał Doktor- trzeba pamiętać, by pić dużo, dużo wody!

To już kolejne spotkanie z cyklu „Kultura w plenerze”, organizowanego przez skarżyski Urząd Miasta z inicjatywy prezydenta Konrada Kröniga. Niedzielną imprezę zorganizowano przy współudziale Miejskiego Centrum Kultury, Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji oraz Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku.

kultura-w-plenerze-kamienna-002kultura-w-plenerze-kamienna-004 kultura-w-plenerze-kamienna-014kultura-w-plenerze-kamienna-022 kultura-w-plenerze-kamienna-023kultura-w-plenerze-kamienna-027kultura-w-plenerze-kamienna-029kultura-w-plenerze-kamienna-033kultura-w-plenerze-kamienna-018kultura-w-plenerze-kamienna-020kultura-w-plenerze-kamienna-017kultura-w-plenerze-kamienna-015kultura-w-plenerze-kamienna-016kultura-w-plenerze-kamienna-042kultura-w-plenerze-kamienna-044kultura-w-plenerze-kamienna-046kultura-w-plenerze-kamienna-051kultura-w-plenerze-kamienna-052

Zdjęcia: skarzysko.info