WODOCIĄGI W PLENERZE – relacja

kultura_w_plenerze_1-slide

W ostatnią niedzielę, 8 lipca, na terenie zespołu Szkół Publicznych nr 1, przy ul. Sezamkowej, odbyła się pierwsza z cyklu tegorocznych imprez „Kultura w Plenerze”, organizowanych już po raz kolejny przez MCK w Skarżysku- Kamiennej.

Wspólna zabawa rozpoczęła się o godzinie 15, a na wszystkich przybyłych mieszkańców czekało wiele atrakcji, a w tym między innymi konkursy z nagrodami, turnieje sportowe czy występy zespołów dziecięcych. Można było również poczęstować się pyszną zalewajką.

Organizatorzy zadbali również o najmłodszych gości. Dla wszystkich dzieciaków przygotowano dmuchańce, zabawy z chustą animacyjną, jak również wspólną naukę przepisów ruchu drogowego.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Skarżysku- Kamiennej również przyłączyło się do akcji. W ramach „Wodociągów w plenerze” przygotowaliśmy dla wszystkich mieszkańców Skarżyska atrakcje związane oczywiście z wodą. Dzieci od początku imprezy ustawiały się w kolejce do quizu z „Kołem Fortuny” i z entuzjazmem odpowiadały na wodne pytania i zagadki. Doktor H2O zachęcał również do wykonywania prac artystycznych związanych z wodą w naszym kąciku twórczym, a w przerwach zabawiał wszystkich wielkimi bańkami.

Nie zabrakło również saturatora i wody sodowej z pysznymi sokami, a dodatkowo zapewniliśmy ochłodę podczas zabawy w wodnego PAINTBALLA. Wszystkie atrakcje jak zwykle były bezpłatne.

Mieszkańcy świetnie się bawili do późnych godzin wieczornych, a zwieńczeniem imprezy był seans w ramach kina plenerowego.

Dziękujemy za udział w imprezie i już teraz zapraszamy na kolejną akcję z cyklu „Wodociągi w plenerze”, która odbędzie się 21 lipca na terenie OSP w Skarżysku-Książęcym ul. Warszawska.

kultura-w-plenerze-zeromskiego-029 kultura-w-plenerze-zeromskiego-022 kultura-w-plenerze-zeromskiego-023 kultura-w-plenerze-zeromskiego-024 kultura-w-plenerze-zeromskiego-025 kultura-w-plenerze-zeromskiego-026 kultura-w-plenerze-zeromskiego-027 kultura-w-plenerze-zeromskiego-028 kultura-w-plenerze-zeromskiego-021 kultura-w-plenerze-zeromskiego-030 kultura-w-plenerze-zeromskiego-031 kultura-w-plenerze-zeromskiego-032 kultura-w-plenerze-zeromskiego-033 kultura-w-plenerze-zeromskiego-034 kultura-w-plenerze-zeromskiego-035 kultura-w-plenerze-zeromskiego-001 kultura-w-plenerze-zeromskiego-002 kultura-w-plenerze-zeromskiego-003 kultura-w-plenerze-zeromskiego-004 kultura-w-plenerze-zeromskiego-005 kultura-w-plenerze-zeromskiego-006 kultura-w-plenerze-zeromskiego-007 kultura-w-plenerze-zeromskiego-008 kultura-w-plenerze-zeromskiego-009 kultura-w-plenerze-zeromskiego-010 kultura-w-plenerze-zeromskiego-011 kultura-w-plenerze-zeromskiego-012 kultura-w-plenerze-zeromskiego-013 kultura-w-plenerze-zeromskiego-014 kultura-w-plenerze-zeromskiego-015 kultura-w-plenerze-zeromskiego-016 kultura-w-plenerze-zeromskiego-017 kultura-w-plenerze-zeromskiego-018 kultura-w-plenerze-zeromskiego-019 kultura-w-plenerze-zeromskiego-020