WODOCIĄGI W PLENERZE przy OSP Książęce – relacja

osp-slide

W miniony weekend (21 lipca) znów zawitała do nas piękna, wakacyjna pogoda, co sprzyjało realizacji kolejnej imprezy z cyklu „Wodociągi w plenerze”, towarzyszącej akcji MCK – Kultura w plenerze. Tym razem, mieliśmy okazję spotkać się na placu przy OSP Książęce.

Na przybyłych gości czekało, jak zwykle wiele bezpłatnych atrakcji, min. dmuchańce, pyszna zalewajka, jak również liczne konkursy, gry i zabawy dla najmłodszych. Po raz pierwszy pojawili się przedstawiciele Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach, którzy przyjechali specjalnym cytobusem. Dzięki temu wszystkie panie miały możliwość skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych.

Dzięki uprzejmości Komendanta OSP mogliśmy również podziwiać specjalnie przygotowany pokaz gaszenia pożaru oraz akcji ratowniczej, co zrobiło na wszystkich ogromne wrażenie. Podczas pokazu można się było przekonać jak trudna jest praca strażaków, ale również jakie znaczenie odgrywa woda.

Skarżyskie Wodociągi przygotowały dla najmłodszych firmowe gadżety, oczywiście w zamian za prawidłowe odpowiedzi na wodne zagadki Doktora H2O. Poza Kołem Fortuny, nasz firmowy Doktor zabawiał dzieci wielkimi bańkami wodnymi i dzielnie pomagał w tworzeniu swojej podobizny w kąciku plastycznym.

Nie zabrakło również wodnego paintballa, w czasie którego dzieci miały wielką frajdę i do wspólnej zabawy namówiły także Doktora H2O.

Cała impreza zakończyła się tradycyjnie ogniskiem z kiełbaskami oraz pokazem filmowym.

wodociagi-w-plenerze-osp-ksiazece-001 wodociagi-w-plenerze-osp-ksiazece-002 wodociagi-w-plenerze-osp-ksiazece-003 wodociagi-w-plenerze-osp-ksiazece-004 wodociagi-w-plenerze-osp-ksiazece-005 wodociagi-w-plenerze-osp-ksiazece-006 wodociagi-w-plenerze-osp-ksiazece-007 wodociagi-w-plenerze-osp-ksiazece-008 wodociagi-w-plenerze-osp-ksiazece-009 wodociagi-w-plenerze-osp-ksiazece-010 wodociagi-w-plenerze-osp-ksiazece-011 wodociagi-w-plenerze-osp-ksiazece-012 wodociagi-w-plenerze-osp-ksiazece-013 wodociagi-w-plenerze-osp-ksiazece-014 wodociagi-w-plenerze-osp-ksiazece-015 wodociagi-w-plenerze-osp-ksiazece-016 wodociagi-w-plenerze-osp-ksiazece-017 wodociagi-w-plenerze-osp-ksiazece-018 wodociagi-w-plenerze-osp-ksiazece-019 wodociagi-w-plenerze-osp-ksiazece-020 wodociagi-w-plenerze-osp-ksiazece-021 wodociagi-w-plenerze-osp-ksiazece-022 wodociagi-w-plenerze-osp-ksiazece-023 wodociagi-w-plenerze-osp-ksiazece-024

sdr

sdr

sdr

sdr

sdr

sdr

dav

dav

sdr

sdr

dav

dav

sdr

sdr