„Woda – twój najbliższy przyjaciel” – Konkurs rozstrzygnięty

Stowarzyszenie „Staropolski Klaster Wodny” oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Skarżysku Kamiennej członek Klastra Wodnego, zaprosili uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz szkół średnich do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt: ”Woda – Twój najbliższy Przyjaciel”. Dzisiaj w skarżyskich „Wodociągach” uczestnikom konkursu wręczono nagrody.

Celem konkursu było podniesienie świadomości ekologicznej wśród młodzieży, jej znaczenia w życiu codziennym. Organizator konkursu zapewnił atrakcyjne nagrody dla wszystkich uczestników konkursu jak również atrakcyjne nagrody dla autorów wyróżnionych prac od miejsca I do X.

Dzisiaj w siedzibie skarżyskich „Wodociągów” , dyrektor zarządu Spółki, Łukasz Żuchowski spotkał się z wyróżnionymi dziećmi i ich opiekunami ze Skarżyska, podziękował za udział w konkursie.

Dzieci odebrały z rąk Łukasza Żuchowskiego nagrody, m.in. aparaty fotograficzne i zrobiły sobie wspólne zdjęcia. Wśród dziesiątki nagrodzonych z całego województwa, na 3 miejscu znalazła się Zuzanna Skuza ze Skarżyska, wyróżnione osoby z naszego miasta to: Natalia Głowacka , Wiktoria Reguła , Karolina Smużyńska, Maja Piotrowicz. Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy.