Tłumy gości na naszym stoisku! Event z okazji Dnia Miasta Skarżyska-Kamiennej już za nami…

dni-skarzyska-sobota-015

Konkursy z nagrodami, atrakcje dla dzieci, zawody sportowe, specjalne laboratorium, gdzie można było przyjrzeć się wodnym eksperymentom oraz wspaniały koncert zespołu Siostry Wajs&Stonoga – to wszystko 4 czerwca przyciągnęło na stoisko skarżyskiego Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji prawdziwe tłumy!

– Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy całe rodziny. Takie spotkanie, było świetną okazją, aby w szczególny i atrakcyjny sposób przyjrzeć się zagadnieniom związanym z wodą. W naszych zabawach i konkursach brały udział nie tylko dzieci, ale też i dorośli a prawdziwym hitem okazał się konkurs wiedzowy z Kołem Fortuny. Naszymi działaniami chcemy promować zdrowie i fakt, że dzięki pracy skarżyskich Wodociągów woda z kranu w naszym mieście jest dobrej jakości – opowiada Łukasz Żuchowski, prezes Miejskiego Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Skarżysku-Kamiennej.

Konkursy i zawody na stoisku poprowadził animator – Pan Doktor, który 4 czerwca przestał już być bezimienny! Poznaliśmy bowiem jego ojca chrzestnego, który biorąc udział w konkursie ogłoszonym na łamach naszego serwisu wymyślił dla Doktora imię, wygrywając tym samym zestaw fantastycznych upominków! Ojcem chrzestnym Doktora został Maciek Sykuła, a zaproponowane przez niego imię, które od teraz nosi nasz zabawna postać to: Doktor H2O!

Specjalnie dla uczestników Dni Miasta zagrał także zaproszony przez skarżyskie Wodociągi pełen pozytywnej energii zespół Siostry Wajs & Stonoga. To muzyczne niezapomniane widowisko pełne było figli, uśmiechu, radości oraz tańca i świetnej zabawy. Siostry Wajs & Stonoga to również tytuł autorskiej płyty, na której znajdują utwory dla najmłodszych. Utwory z płyty, która została nominowana do nagród muzycznych FRYDERYKI 2016 w kategorii „Muzyczny Debiut Roku” zabrzmiały w sobotę na scenie skarżyskiego KKS RUCH.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za tłumne przybycie, za udział w naszych zabawach i konkursach i wspólne szaleństwa na koncercie! Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach już w wakacje!

dni-skarzyska-sobota-017 dni-skarzyska-sobota-018 dni-skarzyska-sobota-019 dni-skarzyska-sobota-020 dni-skarzyska-sobota-021 dni-skarzyska-sobota-034 dni-skarzyska-sobota-086 dni-skarzyska-sobota-001 dni-skarzyska-sobota-002 dni-skarzyska-sobota-003 dni-skarzyska-sobota-004 dni-skarzyska-sobota-005 dni-skarzyska-sobota-006 dni-skarzyska-sobota-007 dni-skarzyska-sobota-008 dni-skarzyska-sobota-009 dni-skarzyska-sobota-010 dni-skarzyska-sobota-011 dni-skarzyska-sobota-012 dni-skarzyska-sobota-013 dni-skarzyska-sobota-015 dni-skarzyska-sobota-016

Zdjęcia: portal skarzysko.info